Naše zboží

NAPÁJECÍ KBELÍK PRO DRŮBEŽ 18 LITRŮ

Vaše cena: 1299,-
Bez DPH: 1074,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Červenobílý napájecí kbelík pro drůbež o celkovém objemu 18 litrů je vyrobený z vysoce kvalitního plastu.

Pro bezpečné napájení drůbeže poslouží tento napájecí kbelík pro drůbež o celkovém objemu 18 litrů, který zajistí pravidelný přísun pitné vody a zároveň zamezí namočení drůbeže při pití a následnému prostydnutí. Napájecí kbelík pro drůbež je vyrobený z velice odolného a pevného plastu o kapacitě 18 litrů. Kyblík má plastové držadlo, dodává se bez nožiček, které lze samostatně doobjednat pod katalogovým číslem 663214103

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.