Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

VÝHREVNÁ DOSKA POD HYDINOU NAPÁJAČKY

Vaša cena: € 82,57
Bez DPH: € 68,24
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Plastové výhrevné dosky sú neoddeliteľnou súčasťou každého malého i veľkého chovu hydiny. Táto výhrevná doska pod hydinové napájačky má priemer 25 cm a v&

Zaistite svojmu chovu zvlášť v zimných mesiacoch výhrevné dosky pod hydinové napájačky, ktoré zaistia pravidelný prísun vody, bez toho, aby v chladnom období zamrzla. Stabilnú teplotu vody zaistí napríklad táto výhrevná doska pod hydinovu napájačky s priemerom 25 centimetrov a výkonom 15 W. Výhrevná doska sa dodáva vrátane adaptéra 230 V s prívodným 2 metrovým káblom. Dobrú stabilitu zaisťujú protišmykové prúžky v doske. Pre dobrý prevod tepla slúži PU materiál.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.