VÝHŘEVNÁ DESKA POD DRŮBEŽÍ NAPÁJEČKY

Vaše cena: 1899,-
Bez DPH: 1569,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Plastové topné desky jsou nedílnou součástí každého malého i velkého chovu drůbeže. Tato výhřevná deska pod drůbeží napáječky má průměr 25 cm a výkon 15 W

Zajistěte svému chovu zvláště v zimních měsících výhřevné desky pod drůbeží napáječky, které zajistí pravidelný přísun vody, aniž by v chladném období zamrzla. Stabilní teplotu vody zajistí například tato výhřevná deska pod drůbeží napáječky o průměru 25 centimetrů a výkonu 15 W. Výhřevná deska se dodává včetně adaptéru 230 V s přívodním 2 metrovým kabelem. Dobrou stabilitu zajišťují protiskluzové proužky v desce. Pro dobrý převod tepla slouží PU materiál.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.