KLEC PRO HLODAVCE S PRŮHLEDNÝM ČELEM

Vaše cena: 17990,-
Bez DPH: 14868,-
Sleva: 28.04 %
Běžná cena: 25000,-
Ušetříte: 7010,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Velká hliníková klec pro hlodavce s čirým čelem. Kolečka, 2 poličky, šuplík, 109x102x70cm
 
Velká hliníková klec pro hlodavce s čirým čelem. Kolečka, 2 poličky, šuplík, 109x102x70cm
KLEC PRO HLODAVCE S PRŮHLEDNÝM ČELEM

Velká hliníková klec pro hlodavce

rozměry v.109cm x š.102 x hl.70

 

Pokud dáváte před levnými výrobky přednost kvalitním, máme tu alternativu, která vám bude určitě vyhovovat. Klec pro hlodavce včetně příslušenství.

 

Středně velká klec z kvalitních hliníkových profilů se svařovanou sítí zcela jistě splní vaše představy o ideálním bydlení pro nejoblíbenějšího člena rodiny. Klícka je vhodná pro jednoho či pár hlodavců.

Tato klec není jen praktická, ale i velmi pěkně vypadá, tudíž se stane navíc doplňkem vašeho interiéru.

Ideální je klec umístit tak, aby bylo dobře vidět i na spodní část. Šuplík je totiž vyrobený s průhlednou přední částí! Děti tak budou moci sledovat, jak zvířátka v kleci dovádí.

 

 

Výsuvný plastový šuplík s výškou 30cm je vyroben z plastu. Praktického materiálu, který se velmi snadno čistí. A opět jsme u toho, že pokud chcete vyměnit podestýlku, nemusíte složitě bojovat se samotnou klecí. Jen vysunete šuplík.
Výška šuplete 30 centimetrů je ideální pro to, abyste udrželi pořádek i kolem klece. Na dně klece tedy bude vždy dostatečná vrstva podestýlky, ale zbyde i dost prostoru nad ní a nebude vypadávat z klece, když začnou hlodavci divočit.
Navíc je to dostatečná výška na to, abyste i přes naplnění podestýlkou mohli přes čirou přední stěnu pozorovat zvířátka.

 

Kromě vysunutí šuplíku můžete otevřít také celou přední stěnu, což vám umožní klec snadno vyčistit či provést úpravy jaké budou v kleci potřeba.

 

Součástí klece jsou také kolečka (již v ceně) díky kterým nebude problém ji přemístit z místa na místo v případě že budete potřebovat poklidit, nebo zvířátka přestěhovat.

 

V ceně jsou také dvě poličky š.102 hl.30cm, které jsou již součástí klece. 

 

Navíc montáž již v dílně je v ceně a doprava zdarma je také samozřejmostí

 

Kompletní klec k okamžitému použití:

 

  • Montáž zdarma - klec přijde již složená - ihned k použití
  • Kolečka s brzdou součástí dodávky
  • 2x polička též součástí dodávky
  • Doprava zdarma
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.