KLEC PRO HLODAVCE VELKÁ HLINÍKOVÁ

Vaše cena: 19900,-
Bez DPH: 16446,-
Sleva: 33.67 %
Běžná cena: 30000,-
Ušetříte: 10100,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Velká hliníková voliéra pro hlodavce (burunduka, činčily). Klec s hliníkovými kolečky, úpravou elox, výška 200cm
 
Velká hliníková voliéra pro hlodavce (burunduka, činčily). Klec s hliníkovými kolečky, úpravou elox, výška 200cm

Velká hliníková klec pro hlodavce

rozměry v.200cm x š.101 x hl.60

 

Pokud jste si na trhu nevybrali pro svého hlodavce žádnou z obyčejných, levných klecí, máme tu alternativu, která vám bude určitě vyhovovat. Velká klec vhodná pro burunduka nebo činčily.

 

Obrovská klec z kvalitních hliníkových profilů se svařovanou sítí zcela jistě splní vaše představy o ideálním bydlení pro nejoblíbenějšího člena rodiny.

Tato klec není jen praktická, ale i velmi pěkně vypadá, tudíž se stane navíc doplňkem vašeho interiéru.

 

Ideální je klec umístit tak, aby bylo dobře vidět i na spodní část. Šuplík je totiž vyrobený s průhlednou přední částí! Děti tak budou moci sledovat, jak zvířátka v kleci dovádí.

 

Výsuvný plastový šuplík s výškou 20cm je vyroben z plastu. Praktického materiálu, který se velmi snadno čistí. A opět jsme u toho, že pokud chcete vyměnit podestýlku, nemusíte složitě bojovat se samotnou klecí. Jen vysunete šuplík.
Po letech testování bylo zjištěno, že výška 20 centimetrů je ideální pro to, abyste udrželi pořádek i kolem klece. Na dně klece tedy bude vždy dostatečná vrstva podestýlky, ale zbyde i dost prostoru nad ní a nebude vypadávat z klece, když začnou hlodavci divočit.

 

Dále tato klícka disponuje dvěmi na sobě nezávislými otevíratelnými okýnky ve spodní části. Velmi snadno tak zajistíte zvířátkům krmení aniž by hrozil jejich útěch nebo rychlou údržbu klece.

 

To co při dlouhodobém používání oceníte asi nejvíce je přední stěna, kterou lze celou otevřít a tak máte vždy dost prostoru pro jakoukoliv manipulaci nebo údržbu klece.

 

Celý produkt je plně rozebíratelný. Když se kdykoliv rozhodnete o přemístění klece nebo jejím uskladnění či prodeji a odeslání, celou klec velmi rychle a snadno rozmontujete.

 

Navíc montáž již v dílně je v ceně a doprava zdarma je také samozřejmostí

 

Síť oka 16x16x1,2mm

Ideální klec pro Vaše mazlíčky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.