KLEC PRO ZAKRSLÉHO KRÁLÍKA 130cm

Vaše cena: 9990,-
Bez DPH: 8256,-
Sleva: 33.4 %
Běžná cena: 15000,-
Ušetříte: 5010,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Velká hliníková klec pro zakrslého králíčka o velikosti 130x70x60 cm. Krmící pult s miskami, výsuvný plastový šuplík.
 
Velká hliníková klec pro zakrslého králíčka o velikosti 130x70x60 cm. Krmící pult s miskami, výsuvný plastový šuplík.

Velká hliníková klec na zakrského králíčka

rozměry š130 x hl71 x v60cm

 

Pokud jste si na trhu nevybrali pro svého zakrslého králíčka žádnou z obyčejných, levných klecí, máme tu alternativu, která vám bude určitě vyhovovat.

 

Obrovská klec z kvalitních hliníkových profilů se svařovanou sítí zcela jistě splní vaše představy o ideálním bydlení pro nejoblíbenějšího člena rodiny.

Tato klec není jen praktická, ale i velmi pěkně vypadá, tudíž se stane navíc doplňkem vašeho interiéru.

 

Myslíte si, že odklopení a vyndání celé horní části klece je nezbytně nutné pro každou větší manipulaci? Ne! U této klece nemusíte odkládat celou její horní část když to nepotřebujete. Můžete ale jednoduše odklopit celou přední část, což je dostatečné proto, abyste v kleci vykonali co potřebujete a přitom vám králíček neutekl.

Tato vyklápěcí stěna se dá navíc zajistit bezpečnostní petličkou.

 

Výsuvný plastový šuplík s výškou 12cm je vyroben z plastu. Praktického materiálu, který se velmi snadno čistí. A opět jsme u toho, že pokud chcete vyměnit podestýlku, nemusíte složitě bojovat se samotnou klecí. Jen vysunete šuplík.
Po letech testování bylo zjištěno, že výška 12 centimetrů je ideální pro to, abyste udrželi pořádek i kolem klece. Na dně klece tedy bude vždy dostatečná vrstva podestýlky, ale zbyde i dost prostoru nad ní a nebude vypadávat z klece, když se králíček rozhodne si trochu zaskotačit.

 

Součástí celého setu je i otočný pult se dvěma miskami. Tento bar je zabudován do šuplíku. Tak pohodlné doplňování krmiva vám běžné, levné klece určitě neposkytnou. A otočný pult uvítáte také při cestě na dovolenou, kdy se vám o králíčka bude starat někdo jiný, kdo na něj není zvyklý. Pak se nemusíte vy ani nový prozatimní pečovatel bát, že králíček unikne kde nemá.

 

Síť oka 102x20mm síla drátu 3mm

Ideální klec pro Vaše mazlíčky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.