Naše zboží

DRŽÁK LÁHVE VÍNA KOČKA CVIČÍCÍ JÓGU

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Sleva: 25.05 %
Běžná cena: 2000,-
Ušetříte: 501,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Nádherný držáček z kovu na láhev dobrého vína. Kočička, které se protahuje.

Nádherný kovový držák na víno, konkrétně flašku s vínem. Perfektní materiál, tudíž kočička jako držák splní svůj účel a navíc vydrží. Pokud nebudete mít lahvinku po ruce, určitě nevadí. Kočička bude skvělou dekorací do vašeho interiéru. 
Nejoblíbenější provedení je ve zlaté barvě, jako vidíte na obrázku. Kočičí jogín leží na bříšku, je opřený o kolena a má mírně nadzvednuté nožičky. O ty přední tlapičky se samozřejmě opírá, aby lahvinku plnou té dobroučké tekutiny udržel. A nebojte, vínečko se určitě nevyleje.

Specifikace:
Materiál: kov
Barva: zlatá
Velikost: 24.9 * 9.6 * 10.7 cm / 9.8 * 3.8 * 4.2in (L * W * H)


 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.