Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KOBEREČEK DOVÁDĚJÍCÍ KOCOUŘI A KOČKY

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Sleva: 25.05 %
Běžná cena: 2000,-
Ušetříte: 501,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Kód zboží:
 
Flísový kobereček 40x60cm. s kočičím dekorem a malými růžovými srdíčky.

Překrásná flísový kobereček (předložka) s kočičím motivem laděným do barev světle modré, hnědé, béžové, oranžové a hnědé. Tímto doplňkem rozzáříte svoji kočičí domácnost. Můžete ji umístit do chodbičky, před svůj pokoj, koupelny a nebo před hlavní dveře. Velikost 40x60cm.
Na obrázku je jsou kočičky v různých situacích. Některé se protahují, jiné jen tak poléhávají a jiné utíkají. Pozadí je světle modré a tak tam všechny tyto šelmičky krásně vyniknout.
Podložka je vybavena protiskluzovou úpravou a perfektně absorbuje vodu. Je možné ji mýt v ruce, prát v pračce i chemicky čistit a vysávat. 

 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.