Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KOBEREČEK S KOČKOU A SRDÍČKY TEENAGER

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Sleva: 25.05 %
Běžná cena: 2000,-
Ušetříte: 501,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Flísová rohožka 40x60cm. s kočičím dekorem a malými růžovými srdíčky.

Překrásná flísový kobereček (předložka) s kočičím motivem laděným do barev černé a růžové barvy. Tímto doplňkem rozzáříte svoji kočičí domácnost. A jestliže jste dívka, určitě oceníte i barevné ladění a dekory srdíček, kterými je koberec posetý. Můžete ji umístit do chodbičky, před svůj pokoj, koupelny a nebo před hlavní dveře. Velikost 40x60cm.
Na obrázku je černý kočičák povalující se na zemi, s nožičkama zdviženýma nahoru. Kočička má růžové tvářičky, tlapičky a ouška. Kolem něho je bílé pozadí s růžovými srdíčky. 
Podložka je vybavena protiskluzovou úpravou a perfektně absorbuje vodu. Je možné ji mýt v ruce, prát v pračce i chemicky čistit a vysávat. 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.