Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KOČIČÍ FIGURKA,ZÁSOBNÍK NA DROBNOSTI

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Sleva: 25.05 %
Běžná cena: 2000,-
Ušetříte: 501,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Kód zboží:
 
Doplněk do bytu nebo kočičího interiéru. Kovová postavička kočičky.

Krásná postavička kočičky s rukama vzhůru. Tento zvířecí panďuláček je ručně vyrobený. Bříško tvoří stočená pevná pružina. Hlavička je odklopitelná a kočka použitelná jako zásobník na různé drobnůstky. Vložení i vyndání je snadné. Perfketní uplatnění si najde jako zásobník na malé pěkné věci, které by se jinde jen povalovali. S korkovými zátkami vypadá postavička nádherně. Stejně tak ji ale můžete použít na zátky či jiné podobné věci.

Specifikace:
Materiál: kov
Barva: stříbrná, šedá
Velikost: 18 * 21 * 22cm / 7.1 * 8.3 * 8.6in 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.