Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

STROM PRO KOČKY PŘÍRODNÍ VENKOVNÍ XXL

Vaše cena: 34900,-
Bez DPH: 28843,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Veliký kočičí strom se 7 podstavci a boudou v horním patře.
 
Veliký kočičí strom se 7 podstavci a boudou v horním patře.

Velký exteriérový kočičí strom se 7 podstavci a boudou

Ta nejlepší a nejkrásnější exteriérová, zahradní kočičí stavba. Toto několikapatrové kočičí zázemí je samozřejmě praktickou dřevěnou, bytelnou prolejzačkou, ale zároveň i oku lahodícím doplňem. Tento kočičí strom je určený zejména:

- na zahradu pro majitele většího počtu kočiček
- do kočičích útulků nebo kočičích kaváren

- farmy, zvířecí koutky či parky
- do různých prostorných vestibulů

 

Pokud máte větší dům s vyššími stropy a velkými prostory, je samozřejmě možné si takový doplněk pořídit i domů.

 

Tento výrobek je zakázkovou výrobou, strom vyrobený v české republice! Skládá se z obrovského stabilního podstavce a třech kmenů, které jsou nahoře pevně spojené. Sedm podstavců je rovnoměrně rozmístěných kolem celého kočičího multi-stromu. Podstavce jsou bez podušek ale je možné je na zakázku doobjenat, barvu si můžete zvolit dle aktuální nabídky (na dotaz). 

Na vrcholku kočičího stromu se majestátně vyjímá velká boudička, do které se lze ukrýt před sluncem či deštěm.

100% ruční práce, 100% originál! Žádný ze zákazníků nebude mít stejný kočičí strom jako Vy! Tvar stromu je dán dostupným kmenem! Jedná se o kvalitní pevný materiál (masiv), přírodní a zdravotně nezávadný!

Co vše pro Vás můžeme dále upravit? Cena je kalkulována na velikost a počet podstavců a doplňků, které vidíte na obrázku. Vše ostatní lze upravit, ale většina zákazníků volí přesně tuto variantu.

 

Co lze navíc objednat?

 

- jednotlivé podstavce lze rozmístit dle vašich požadavků a možností (ZDARMA)

- montáž u vás na místě i doprava je také ZDARMA

- podušky ve vámi preferované barvě naceníme na přání

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.