ZÁVĚSNÝ PELÍŠEK PRO KOČKY Z PROUTÍ

Vaše cena: 5990,-
Bez DPH: 4950,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Proutěný závěsný pelíšek pro kočky o průměru 60/50/60 cm.
 
Proutěný závěsný pelíšek pro kočky o průměru 60/50/60 cm.
ZÁVĚSNÝ PELÍŠEK PRO KOČKY Z PROUTÍ
ZÁVĚSNÝ PELÍŠEK PRO KOČKY Z PROUTÍ

Proutěný pelíšek pro kočičky na zavěšení

Štěstí a spokojenost vašich kočiček závisí také na tom, kolik povyražení jim dopřejete. Kočky mají rády vyvýšená místa a pokud je tím místem prolézačka a pelíšek dohromady, budou štěstím bez sebe.

Tento proutěný závěsný třípatrový set  se skládá ze tří větších košů, které jsou k sobě připevněny pevnými provazy a zabezpečeny uzly. Tyto provazy se nad nejvyšším patrem sbíhají k sobě a tak pelíšek snadno zavěsíte ke stropu pomocí jednoho úchytu. Do dna jednotlivých pater jsou vyříznuty otvory, kterými mohou kočičky bezpečně putovat nahoru a dolů.

Pokud chcete, aby si vaše kočičky užily pohyb všemi smysly, nechte je prolézat, houpat se a skotačit na této pyramidě. Pokud Vám kočičky doma již ničí nábytek, odveďte jejich pozornost a nabídněte jim něco mnohem zajímavějšího, než jsou vaše pohovky či záclony.

Proutí je zcela nezávadné.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.