PSÍ BOUDA VĚTŠÍ ZATEPLENÁ NATŘENÁ

Vaše cena: 14990,-
Bez DPH: 12388,-
Sleva: 50 %
Běžná cena: 29980,-
Ušetříte: 14990,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pořiďte svému zvířecímu kamarádovi na zahradu tuto zateplenou psí boudu, určenou pro velká plemena psů.
PSÍ BOUDA VĚTŠÍ ZATEPLENÁ NATŘENÁ
PSÍ BOUDA VĚTŠÍ ZATEPLENÁ NATŘENÁ
PSÍ BOUDA VĚTŠÍ ZATEPLENÁ NATŘENÁ

Psí bouda o rozměrech 85 cm včetně 4 cm nohy, hloubce 100 cm a délce 140 cm. Konstrukce této boudy je ze smrkových hranolů a opláštěné palubky 15 - 19 cm. Ve středu opláštění je izolace z polystyrenu o garantované síle 40 mm.
Vnitřní plášť palubky nebo desky MDF, OSB. Bouda se snadno čistí a udržuje díky odklápěné střeše, má vyjímatelnou přepážku předsíně. Proti okusu je psí bouda oplechována jak na rozích, tak u vchodu kvalitním plechem. Celá psí bouda je šroubována.

 

Toto řešení je určené pro majitele, kteří mají rádi krásné funkční věci.
Bouda je vyrobená ze dřeva s předsíňkou, která je vyjímatelná.

 

 

Dostetek prostoru pro střední plemena - pokud si nejste jistí, zda je tato bouda vhodná právě pro vaše střední plemeno, můžete vycházet z obecných doporučení, např. aby měla místnost na 1 cm kohoutkové výšky psa 100 cm2 podlahy. Pokud na to půjdete selským rozumem, základna boudy má být jednoduše tak velká, aby si pes mohl pohodlně lehnout.

 

Příklad pro psa s 50cm v kohoutku: 50cm v kohoutku * 100 = 5000 cm2 = 0,5m2 čemuž odpovídají vnitřní rozměry 0,7x0,7m. Obytný prostor při ponechání předsíňky je u tohoto modelu 0,8x0,8m. Pro psa s kohoutkovou výškou 50cm je tedy velikost boudy dle obecných doporučení adekvátní.

 

Pro jaká plemena je bouda vhodná?

Bouda je pro psy střední velikosti. Některá plemena jsou pro pobyt venku vhodnější a některá méně. Obecně lze říci, že bude tato bouda vhodná pro níže uvedená plemena. Pokud však chcete mít opravdu jistotu, že pejskovi boudička padne jako ulitá, máme pro vás jednoduchý návod jak změřit psa v kohoutku od MVDr. Anet Křesalové. A nyní už výčet plemen, kterým udělá tento výrobek radost:


Americký pitbulteriér, americký stafordšírský teriér, anglický kokršpaněl, anglický špringr španěl, appenzellský salašnický pes, australská kelpie, australský honácký pes, australský ovčák, bavorský barvář, bearded kolie, bedlington teriér, bígl, border kolie, bretaňský ohař dlouhosrstý, čau čau, český strakatý pes, entlebušský salašnický pes, hannoverský barvář, holandský ovčák krátkosrstý, irský teriér, knírač střední, laponský ovčák, malý münsterlandský ohař, munchesterský teriér, německý brakýř, německý křepelák, německý lovecký teriér - jangdterrier, německý špic, norský losí pes šedý, nova scotia duck tolling retrívr, pyrenejský ovčák, slovenský kopov, stafordšírský bulteriér, šeltie, šiba-inu, štýrský hrubosrstý brakýř, švýrarský honič, tibetský teriér, velšteriér, welššpringršpaněl

 
 
Rozměr šířka 140 cm, hloubka 85 cm, výška 100 cm
 
  • ZESÍLENÁ izolace
  • vyjímatelná přepážka
  • VOLBA umístění vchodu do boudy ZDARMA (bez příplatku)
  • CELOŠROUBOVANÁ (4 šrouby na palubku)
  • OPLECHOVÁNÍ ZDARMA
  • NÁTĚR ZDARMA (ořech, pinie)
  • DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ĆR i SK
  • VÝROBA DO 24 HOD!

Zateplení boudy
 
Stěny, podlaha, střecha i předsíňka jsou zatepleny garantovanou 4cm izolací, tedy širšími deskami, než se ve většině případů k zateplení bud používají. Vnější opláštění smrková palubka - jedná se o celošroubované provedení! Každá z palubek je šroubovaná 4 vruty, což produktu zaručuje vysokou odolnost proti poškození.
 
Střecha psí boudy má mírný sklon, voda tedy bude odtékat tím správným směrem a nebude se vám tvořit bláto nebo louže tam kde to není žádoucí. Spolu s tím, že si můžete umístění dvířek sami zvolit, je tedy možný sklon střechy dozadu a nebo dopředu (pokud budete psí boudu přirážet ke stěně domu).
Střecha je samozřejmě ODKLÁPĚCÍ

Bouda leží na špalkách - nehrozí zahnívání od země!
 
Vyvýšení je důležité jak pro ochranu samotné boudy a materiálu, ale hlavně pro pejska, který bude v novém příbytku bydlet. K tomu aby boudička neležela přímo na zemi slouží 4cm vysoké nožičky. Ty zajistí dostatečnou izolaci od země a ochranu např. při nepříznivém počasí. K této konstrukční vlastnosti boudy poté stačí už jen zvolit vhodné vystlání podlahy (kobercem, dekou, matrací, slámou) a máte vyhráno.
 
Oplechování psí boudy je důležité všude tam, kde pes okusuje co se dá. Pes by ale neměl okusovat rohy či vchod psí boudy. Kompletní oplechování všech čtyřech rohů a dvířek je JIŽ V CENĚ!
 
MŮŽETE SI ZVOLIT! Vchod na vyšší či nižší straně, vpravo nebo vlevo. Na všechny varianty jsme připraveni a schopni pro vás vyrobit do 48 hod.
 
MŮŽETE SI ZVOLIT! Odstín ořech a pinie je v ceně. Případně další odstíny šedá, antracit, zelená, červená.
 
Odstíny v tabulce pod tímto odstavcem (viz. foto) jsou ZDARMA - při volbě z těchto čtyřech nebudete platit nic navíc. 1) ořech světlý vodou ředitelný, 2) ořech tmavý vodou ředitelný 3) oregonská pinie syntetická barva 4) ořech tmavý syntetická barva

 

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.