DVÍŘKA PRO MALÉ PSY XS-S

Vaše cena: 1299,-
Bez DPH: 1074,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Průchozí dvířka pro malé psy 2 cestné. Dvířka pro svobodný pohyb vašich mazlíčků.

Průchozí dvířka umožní pohyb vašeho psa okolo domu

průchozí dvířka mají 2 funkce - otevřeno, zavřeno

pro psy (velikost XS-S)
plastové
s průhlednými pružnými dveřmi
pevná kovová tyčka na spodní chlopni umožňuje dokonalou přilnavost pri zavření dveří
včetně "tunelu"
hloubka 19-32 mm
rozšiřitelné sestavením více "tunelových" prvků
celkové rozměry 25 × 29 cm
vnitřní rozměr 21.8 × 22.7 cm
velikost klapky 20 × 21 cm

 

K čemu jsou dvířka dobrá? Dvířka pro psy jsou užitečná z několika důvodů. Jedním z hlavních důvodů je umožnit vašemu psovi snadný přístup ven a do domu, kdykoli potřebuje. Pokud máte psa, který často potřebuje ven na zahradu, nebo pokud pracujete během dne a váš pes zůstává doma sám, dvířka pro psy mu umožní volný pohyb mezi interiérem a zahradou.

Další výhodou dvířek pro psy je, že snižují riziko nehod, které mohou nastat, pokud pes musí čekat, až ho někdo pustí ven. Například, když se pes cítí potřebovat ven na záchod, ale nikdo není doma, může začít škrábat nebo dokonce zničit dveře a okna, aby se dostal ven.

Dvířka pro psy také umožňují vašemu psu využívat venkovní prostor jako jeho vlastního, což může mít pozitivní vliv na jeho zdraví a pohodu. Přístup k venkovnímu prostoru mu umožní prozkoumat, hrát si a trávit více času na čerstvém vzduchu, což může pomoci snížit stres a úzkost.

Celkově lze tedy říci, že dvířka pro psy jsou užitečným doplňkem pro majitele psů, kteří chtějí poskytnout svým zvířecím kamarádům větší volnost a nezávislost.

 

Součástí těchto dvířek je pružná záklopka. Ta u dvířek pro psy slouží k tomu, aby mu jak umožnila průchod, tak minimalizovala únik tepla a vlhkosti z vašeho domu ven. 

Další výhodou pružné gumové záklopky je ochrana proti hmyzu a jiným podobným organismům, které by jinak měli snadný průchod do domu.

V neposlední řadě pomáhá gumová záklopka i s ochranou vašeho domu před nežádoucími zvuky. 

Celkově lze tedy říci, že pružná gumová záklopka slouží jako ochrana proti teplu, vlhkosti, hmyzu, hluku a dalším nepříjemnostem, které by mohly vniknout do vašeho domu skrze dvířka pro psy.

 

 

 

 

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.