PSÍ DVÍŘKA PRO VELKÉ PSY

Vaše cena: 3999,-
Bez DPH: 3305,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Psí dvířka pro velké psy. Kvalitní automatická průchozí hliníková dvířka pro psy do 90kg. Dveřní vlez lze zakrýt.

Psí dvířka pro velké psy

Flexibilní hliníková dvířka mají robustní rámy z válcovaných hliníkových profilů opatřené vypáleným bílým lakem. Jedná se tedy o kvalitní pevná kovová dvířka, která jsou přitom lehká. Kouřově šedá průsvitná klapka do dveří z flexibilního plastu (pružný a ohebný) je nehlučná, (neruší nás), nerozbitná a odolná podrápání. Umožní tak pejskovi snadný výběh ven a zase dovnitř. Nahoře je klapka přišroubovaná k rámu a dole má v profilu zasunutý aretační protiprůvanový magnetek, který klapku po průchodu pejska přitahuje zpět do svislé polohy. Těsnění klapky po stranách zajišťují v rámu zasunuté jemné sametové těsnící kartáčky. Alu-dvířka pro psy mají extra vyšší průchod pro pohodlnější prolézání pejsků (nemusí tolik ohýbat kolena), což ocení především starší psi, psi kteří mají problémy s pohybovým aparátem a senioři. Vestavná dvířka pro psy jsou vybavena teleskopickým tunelem nastavitelné délky pro stěny silné 18 až 50 milimetrů, který překrývá (začistí) řez. Díky tomu padnou do stěny jakékoliv tloušťky. Zablokování dvířek nasunutím vyjímatelné neprůhledné desky s pojistkou proti vysunutí.

Dvířka je možné namontovat do zdí různých šíří a materiálů. Svým luxusním dojmem budou nejvíce dělat parádu v plastových balkonových dveřích, ale není problém je namontovat do jakékoliv stěny a použít je např. jako dvířka pro psy do garážových dveří.


Rozměry průchozího otvoru pro pejska: šířka 35 cm, výška 57 cm
Rozměry obdélníkového montážního výřezu: šířka 36,6 cm, výška 64,2 cm
Vnější rozměry rámů dvířek (kam až zasahují): šířka 41,4 cm, výška 69,2 cm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.