Naše zboží

KROUŽEK PLNÝ, TVRDÁ GUMA, VELKÝ 15cm

Vaše cena: 229,-
Bez DPH: 189,-
Sleva: 42.61 %
Běžná cena: 399,-
Ušetříte: 170,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kroužek plný, tvrdá guma, velký 15cm je hračka vhodná pro psy všech plemen a věkových kategorií, která zajistí vašemu pejskovi dlouhé hodiny zábavy.

Kroužek plný, tvrdá guma, velký 15cm je hračka vhodná pro psy všech plemen a věkových kategorií, která zajistí vašemu pejskovi dlouhé hodiny zábavy.

 

Hračky z přírodní gumy jsou u psů velmi oblíbené. Díky použitému materiálu nehrozí poranění psa.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.