Naše zboží

LATEXOVÝ BAGEL ČI DONUT

Vaše cena: 99,-
Bez DPH: 82,-
Sleva: 50.25 %
Běžná cena: 199,-
Ušetříte: 100,-
Dostupnost: Skladem 36 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Latexová hračka pro psy - latexový bagel či donut.

Latexový bagel či donut 6 cm je hračka vhodná pro psy všech plemen a věkových kategorií, která zajistí vašemu pejskovi dlouhé hodiny zábavy.

 

  • Hračky jsou pružné a odolávají prokousnutí.
  • V případě prokousnutí a spolknutí části hračky nedochází k poškození trávicího ústrojí.
  • Po stisku vydává hračka zvuk.
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.