MINI LATEXOVÁ ČINKA SE ŠPUNTÍKY 10 cm

Vaše cena: 149,-
Bez DPH: 123,-
Sleva: 50.17 %
Běžná cena: 299,-
Ušetříte: 150,-
Akce končí za
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
MINI latexová činka se špuntíky 10 cm je hračka vhodná pro psy všech plemen a věkových kategorií, která zajistí vašemu pejskovi dlouhé hodiny zábavy.

MINI latexová činka se špuntíky 10 cm je hračka vhodná pro psy všech plemen a věkových kategorií, která zajistí vašemu pejskovi dlouhé hodiny zábavy.

 

Odolná latexová hračka ve tvaru činky. Materiál se snadno udržuje, čistí a pro Vašeho mazlíčka je naprosto netoxický.   Hračka nevydává zvuk. Činka je skvělým doplňkem pro trénink aportování. Výstupky na těle činky jsou vhodné jako nástroj péče o chrup pejska.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.