Naše zboží

MODRÁ PLASTOVÁ KOST S BAVLNĚNÝM UZLEM

Vaše cena: 59,-
Bez DPH: 49,-
Sleva: 41 %
Běžná cena: 100,-
Ušetříte: 41,-
Dostupnost: Skladem 5 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Modrá plastová kost pro psy s bavlněným uzlem. Velikost 25cm.

Malá plastová kost pro psy na hraní s bavlněným uzlem. Kost je průsvitná a zhruba uprostřed je vytvarovaný smějící se obličej. Dutinou je protažený bavlněný provaz. Na obou koncích jsou uzle, aby plastová část nevypadla. Hračku je tedy dost možné použít jako házedlo, nebo přetahovadlo. Rozměry: Kost 8cm, celková délka včetně provazu 25cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.