Naše zboží

ŠARPEJ

Vaše cena: 299,-
Bez DPH: 272,-
Dostupnost: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kniha Šarpej od Juliette Cunliffeové. ISBN: 80-86144-71-2. Knížka o chovu tohoto plemene.

Šaprej

Kniha o plemeni Šarpej patří do řady monografií o vyhledávaných psích plemenech. Knížka přináší všechny potřebné údaje o původu plemene, jeho standardu, povaze i zvláštnostech, každodenní péči o psa, o jeho výchově, využití i výcviku, o výstavách, zdravotní péči a péči o staré psy. Příručku provází slovníček nejdůležitějších kynologických i veterinárních termínů. Všechny tyto cenné informace provází pečlivě vybraná obrazová dokumentace.

Šarpej je nejneobyčejnější, skutečně svérázný čistokrevný pes, čínský šarpej má výrazné vlastnosti, které nemají obdoby mezi jinými plemeny. K těmto znakům patří volná kůže s hlubokými vráskami, modročerný jazyk, zachmuřený výraz a "hroší" tlama s malými lasturovými oušky. V minulém století se šarpej ocitl na hranici vyhynutí, ale dnes již může hledět do budoucnosti se znovuzískanou sebedůvěrou, v dobrém zdraví a s bujarým duchem. Šaprej, jenž proslul svou nezávislostí, klidem, přítulností a obranářskými schonostmi, si získal postavení vynikajícího rodinného psa, ovšem potřebuje citlivého a pečlivého pána, jenž dokáže zajistit jeho potřeby.

Literatura kromě poutavých textů obsahuje i 170 barevných fotografií.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.

Zavřít okno