PSÍ BAR S MISKAMI 2X4,5l, VÝŠKA 60cm

Vaše cena: 1599,-
Bez DPH: 1321,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Psí bar, výška 60cm, 2x miska 4,5l/28cm. Dvě misky střední velikosti snižují riziko zdravotních potíží.

Stojan a dvě nerezové misky umožňují správné krmení vašeho psa. Výšku nastavení misky zvolíte podle velikosti psa. Vyšší poloha misky při krmení pomáhá ke správnému držení těla při polykání a snižuje tak riziko zdravotních potíží.

 

Jaké výhody mají vyvýšené misky pro psy?


Existuje několik výhod pro psy, kteří používají vyvýšené misky pro krmení:

 

  • Zlepšení držení těla: Vyvýšené misky pro psy umožňují psům mít správnou pozici těla, zlepšují držení těla a ulevují napětí na krku a páteři během jídla. To může pomoci snížit riziko vzniku problémů s krční páteří a klouby.

 

  • Zlepšení trávení: Používání vyvýšených misek může pomoci zlepšit trávení u psů, kteří trpí refluxem nebo pálením žáhy. Díky vyvýšené poloze je jídlo snadněji stravitelné a snižuje se riziko, že pes bude trpět zažívacími potížemi.
    Vyvýšené misky pro psy mohou pomoci snížit reflux tím, že umožňují psům jíst v poloze, která umožňuje snadnější trávení jídla. Pokud pes jí z misek umístěných na zemi, musí se naklonit a ohnout krk a tím dochází k většímu tlaku na jícen a žaludek, což může způsobit refluxovou chorobu.
     
    Vyvýšené misky pro psy umožňují psům jíst v poloze, která je přirozenější a umožňuje snadnější průchod jídla do žaludku. Tím se snižuje tlak na jícen a žaludek a minimalizuje se riziko refluxu.

 

  • Snížení rizika polykání vzduchu: Někteří psi, zejména ti s dlouhými krky, mohou polykat vzduch, když jedí z misek na zemi. Tento problém se může snížit používáním vyvýšených misek, protože pes bude muset méně naklánět hlavu, aby se dostal ke svému jídlu.

 

  • Méně nepořádku: Vyvýšené misky pro psy mohou také pomoci snížit nepořádek při krmení, protože pes bude muset méně ohýbat krk a hlavu, aby se dostal ke svému jídlu.
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.