PLÁŠTĚNKA PRO MALÉ PSY PRŮHLEDNÁ 26cm

Vaše cena: 229,-
Bez DPH: 189,-
Sleva: 54.11 %
Běžná cena: 499,-
Ušetříte: 270,-
Akce končí za
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pláštěnka pro psy průhledná. Délka psí pláštěnky je 26cm.

Pláštěnka pro pejsky z PVC, která ochrání vašeho miláčka před nepřízní počasí. Velikosti pláštěnky jsou dány od kohoutku po kořen ocasu, konkrétně délka této psí pláštěnky je 26cm, jedná se tedy o nepromokavý plášť pro malé psy.

PROČ PRÁVĚ TUTO PLÁŠTĚNKU?


- pláštěnka je velmi lehká
- velmi snadno ji složíte i do malé kapsičky
- pořídíte ji za velmi pěknou cenu

Levná pláštěnka pro psy od Flaminga zabrání promoknutí vašeho pejska, které může vést až k jeho nachlazení. Díky této pláštěnce se vydáte s pejskem na výlet a déšt můžete pustit z hlavy. Samotný obleček je velmi lehký a snadno ho schováte i do té nejmenší kapsičky. Střih pláštěnky je moderní a jelikož ji nabízíme v našem eshopu k prodeji v mnoha různých velikostech, vyberete si kabátek přesně na míru. Největší důraz při výrobě byl kladen zejména na praktičnost, učitečnost a nízkou cenu.
Sami asi dobře víte, jak nepříjemné je promoknout. Proč tedy nedopřát odpovídající pohodlí sucha i vašemu nejbližšímu příteli. Nakupte mu pláštěnku výhodně v našem internetovém obchodě ČasKrmení.cz!

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.