Naše zboží

KARTÁČ NA ODSTRAŇĚNÍ CHLUPŮ

Vaše cena: 149,-
Bez DPH: 123,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Kartáč na odstranění chlupů z oděvu.

Kartáč na odstranění chlupů od Trixie

PROČ DOPORUČUJEME TENTO KARTÁČ NA CHLUPY?

- jedná se o levnou pomůcku, která perfektně odstraní chlupy z oblečení
- mechanická pomůcka, která nepotřebuje napájení
- díky malé velikosti ho můžete mít stále u sebe

- nejsou potřeba žádné náplně


Kartáč, který vyřeší problémy s chlupy na oblečení a nábytku. Praktická a přitom velmi levná pomůcka, kterou by měl mít každý chovatel. Odstraňuje vypadané chlupy z čalounění nábytku a oblečení.
Už se Vám někdy stalo, že jste brali někoho vozem a nemohli jste ho posadit do sedadla plného chlupů? Spěchali jste někdy do divadla a zjistili, že na sebe sako vzít prostě nemůžete? Tyto problémy byste hravě vyřešili, pokud byste měli u sebe tento malý kartáč k odstranění chlupů.
Jak tento odstraňovač funguje? Jednoduše kartáč uchopíte ho za rukojeť, lehce přejedete po znečištěném povrchu a chloupky jsou pryč. Snadné, že?

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.