Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

MALÝ LEVNÝ KOTEC PRO PSY 2x2m

Vaše cena: 14990,-
Bez DPH: 12388,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Malý kotec pro psy  2x2m z pozinkovaných profilů. Zakázková výroba! Pro všechny, co shání kvalitní kotec pro psa levně!
Kód zboží:
 
Malý kotec pro psy  2x2m z pozinkovaných profilů. Zakázková výroba! Pro všechny, co shání kvalitní kotec pro psa levně!
MALÝ LEVNÝ KOTEC PRO PSY 2x2m

Malý kotec pro psy 2x2m

ŠÍŘKA - 2m, DÉLKA - 2m, VÝŠKA ZEPŘEDU - 1,70m, VÝŠKA ZEZADU 1,50m, STŘECHA – se sklonem dozadu, MEZERA MEZI MŘÍŽEMI - 8cm

Popis kotce:

Standardní kotec o rozměrech 2m x 2m. Konstrukce je provedená z pozinkovaných profilů: rám z U-profilů 40x30, a zvlášť zahnuté profily s mírnými okrají představují svislou výplň rámů. Pod střechou se nachází příčka provedená z U-profilů 60x30. Celek je sešroubován pomocí šroubů a střešní plech pomocí vrutů. Dodatečně je kotec vybaven dveřma se zástrčkou (existuje možnost změny umístění dveří).

Zakázková výroba! Kotec vám upravíme dle Vašeho přání. Kromě umístění dveří můžete vybírat z těchto variant. U každé varianty je uveden příplatek. Neváhejte a volejte nonstop na naší zákaznickou linku. Rádi Vám pomůžeme se správným výběrem klece.

Pozor! Doprava zdarma je již v základní variantě! Zavolejte si či napište pro upřesnění termínu dodání a my vám kotec dovezeme až domů.

Možné varianty a příplatky:


Doprava - ZDARMA
Složení kotce na místě (cca 20min.) - ZDARMA
Plná zadní nebo jakákoliv jiná stěna pozink - ZDARMA
Výřez vhodný jako průchod z boudy do kotce - ZDARMA
Jiné rozměry kotce z důvodu napasování na místo (menší uvedené) - ZDARMA
Plná zadní či jiná stěna stěna akryl - 490Kč
Otočný držák na misky - 990Kč
Dělící přepážka uprostřed  + 1 dveře navíc - 3990 Kč
Úprava střechy akrylovým plechem (lem) - 1490Kč
Podlaha z prken - 3990 Kč


 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.