Naše zboží

NYLONOVÝ VÝBĚH 90 x 40 cm

Vaše cena: 1699,-
Bez DPH: 1404,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Nylonový výběh nejen pro pejsky o velikosti 90x40cm.

Útulná ohrádka pro vaše zvířátka

Ochraňte svá robátka, neposedná zvířátka! Sotva se to malé narodilo, ještě ani nestihlo okouknout ten nepřátelský svět, a to poslední co by si kdo přál, aby sama vyrazila do světa. Ne, ne! Pouhých 40cm výšky a 90cm průměru postačí k tomu, aby se vám drobeček někde nezatoulal.

Od absolutní svobody a také od všeho toho možného nebezpečí, které číhá všude kolem, dělí tu vaši radost 6 stěn z nylonu. Na každý otvor přišla záplata. Dvířka se dají jednoduše uzavřít na zip, kdyby přišel na návštěvu vlk. Podlážka je ke stranám konstrukce pevně přichycena, takže se zvířátka nemusí brodit mokrou trávou a pokud by dostal hlad nějaký ten had z okolí ... má smůlu. Ani draví ptáci si netroufnou na střemhlavý pád zakončený odpalem o pružnou síťku umístěnou na vrchu ohrádky.

A pokud si myslíte, že jste vlastníkem neobyčejného zvířátka s neobyčejnou inteligencí. Že by dokázalo ohrádku převrhnout na stranu a pak se obíháním po obvodu odvalilo z vašeho pozemku, uklidníme Vás. Přesně s touto alternativou výrobce počítal a tak přikázal svým švadlenám, aby přišily ještě poutka, kterými bude moci zákazník výběh ukotvit, a díky tomu šťastně a bezstarostně spát.

Z vnější strany lze připevnit pítko a do kapsičky dát pejskovi např. brýle na opalování.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.