OHRÁDKA PRO ŠTĚŇATA 8 DÍLŮ 80x75cm

Vaše cena: 2799,-
Bez DPH: 2313,-
Dostupnost: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Ohrádka pro štěňata pozinkovaná, kovová, osmidílná ohrádka pro malá štěňátka.

Ohrádka pro štěňata pozinkovaná

Ohrádka pro štěňata pozinkovaná, je kvalitní, kovovou, dostatečně vysokou zábranou pro vaše nedávno narozené pejsky. Ohrádka složená z osmi dílů o velikosti 80x75cm od Trixie. Jeden díl ohrádky pro štěňátka jsou dvířka. Díly jsou univerzální a na dotaz je možné přikoupit náhradní díly a zvětšit tak ohrádku dle potřeby. Spojením částí do kruhu získáte dostatečně stabilní ohrádku, jejíž tvar můžete přizpůsobit terénu.

Protože by zvířátko nemělo být na přímém slunci, je součástí setu i neprůhledná ochranná síť. Tato síť zároveň slouží jako ochrana před vyskočením mazlíčka či ochrana před dravci.

 

Využití ohrádky pro štěně

Produkt je vhodný k umístění na čerstvou travičku, na zahradu nebo do domácnosti. Nejedná se tedy pouze o venkovní ohrádku, své uplatnění najde i u vás doma v pokojíčku. Pomocí ní snadno vymezíte pejskům prostor k pohybu. Ohrádka je kovová, ale přesto velmi lehká a lze s ní snadno manipulovat.

 

Není nic jednoduššího než skládací ohrádka

Tuto ohrádku zvládne poskládat opravdu každý. Není třeba se ničeho bát. Výhodou je též velmi rychlé a snadné rozložení.

 

Ohrádku kupujete, ale štěňátko ještě není doma

Pokud už kupujete výbavu, ale na odběr svého vysněného štěňátka se teprve chystáte, doporučujeme také článek, který vám poradí, čemu se při předání štěňátka vyvarovat.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.