Naše zboží

POKOJOVÁ KLEC PRO PSY 64x54x48cm

Vaše cena: 1799,-
Bez DPH: 1487,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pokojová klec pro psy malých plemen. Klec vhodná do domu či bytu.

Pokojová klec pro psy malých plemen

Pokojová klec pro psy určitě není žádnou pomůckou trýznitelů zvířat. Pokud víte, jak má taková klícka sloužit a jak s ní zacházet, může být pro pejska nejen útočištěm, v kterém se bude cítit bezpěčně, ale bude mu sloužit i jako místo odpočinku. Velikost této pokojové klece určené pro psy malých plemen je 64x54x48cm.

Tuto klec můžete umístit do svého bytu, domu, ale není třeba se bát ani venkovního umístění. 

 

Vhodná i pro pohodlné cestování autem

Klec dobře poslouží i jako transportní. Pozinkovaná klec se vám vejde do vašeho auta. Skládací držadlo vám umožní snadné přenášení. Dvířka slouží nejen ke vstupu zvířátka do klece, ale i pro snadnou údržbu. Celokovová plocha na dně se velmi dobře udržuje a nečistoty tak můžete jednoduše omýt vlhkým hadříkem.

 

Jak tuto klec vybavit, aby se v ní pejsek cítil dobře?

Čím útulněji klec zařídíte, tím lépe. Položte do ní pejskovi jeho oblíbenou deku, na které je zvyklý usínat, položte mu na ni oblíbenou hračku, nebo chutný pamlsek. Tak se bude do své klece, do svého pelíšku, těšit, bude v ní trávit rád volné chvíle a rád se do ni vracet.

Nechte pejska, aby si zařízení pelíšku upravil dle svého. Je to jeho místo a tak mu do něj zbytečně nezasahujte.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.