Naše zboží

PROUTĚNÁ PSÍ PŘENOSKA KUKAŇ MALÁ

Vaše cena: 1299,-
Bez DPH: 1074,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Malá proutěná přepravní kukaň pro psy. Klícka s dvířky a západkou vel. 40x35x40 cm

Proutěná psí přenoska kukaň malá

Velmi kvalitní a vzhledově velmi vyvedená proutěná přenoska na psy ve tvaru kukaně. S touto transportní klíckou budou cesty pro vašeho pejska nejen pohodlnější, ale i bezpečnější. Přepravka je naprosto pevná, stabilní a tak nemusíte mít strach, že se bude klícka po cestě deformovat a pejskovi vadit. Pokud chcete pejskovi výlet zpříjemnit, doporučujeme dovnitř místo deky použít měkký polštářek. Základna kukaně je oválného tvaru a jelikož většina polštářů také, nebude problém najít přesně takový, který bude do přepravky pasovat.

Tato klícka je vyrobena v čechách z přírodního materiálu. Proutí je utahováno tak, aby nebylo příliš natěsno a mohl tak dovnitř proudit čerstvý vzduch. Ani dvířka nejsou nijak přikrytá, uvnitř tedy bude velmi příjemně. Lze ji čistit jak vlhkým hadérkem, tak kartáčkem.

Vlez do přepravky je kulatý, opatřený drátěnými dvířky na západku. Systém otevírání je velmi jednoduchý, není potřeba použití žádného zámečku a přitom nehrozí, že by pejsek otevřel drátěnku sám. Tento pasivní prvek je zároveň ochrannou, aby pejsek nevyskočil ven bez vašeho vědomí. Na vrchní straně kukaně je praktické poutko (rukojeť), která vám poslouží při přenášení.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.