Naše zboží

ŠIBENICE KE STŘÍHACÍMU STOLU 80x50cm

Vaše cena: 1399,-
Bez DPH: 1156,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Šibenice střihacího stolu na psy Vivog 80cm x 50 cm.

Šibenice ke menším stolům na stříhání

Šibenice o velikosti 80x50cm k menšímu stolu na stříhání psů. Jedná se o velkou šibenici z odolného materiálu, kterou lze pomocí upevňovacího šroubu velice snadno připevnit k Vašemu stolu. Tato šibenice udrží i psy menších a středních ras.

Systém úchytu je univerzální, držák na psy lze tedy použít nejen na stoly zn. Vivog, ale i na stoly jiných značek.

Produkt se skládá ze dvou dílů, které jsou zasaditelné do sebe. Oba díly pak bez dalšího náčiní jen sešroubujete k sobě. Vrchní díl, tedy kratší z těchto dvou, je osazen třemi háky na úvazy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.