Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

VELKÁ HOVĚZÍ KOPYTA 500g

Vaše cena: 149,-
Bez DPH: 130,-
Sleva: 57.43 %
Běžná cena: 350,-
Ušetříte: 201,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Půlkilogramový trvdý, odolný pamlsek hovězích kopyt

PROČ ZVOLIT TENTO PAMLSEK:


- střední velikost (vhodné pro všechny rasy)

- sušené jen vzduchem, bez barviv, konzervantů a jiných látek
- vhodné i pro štěňata

- velmi odolné


Sušená hovězí kopyta o velikosti cca 15-20cm jsou vhodnou pochoutkou pro malá, střední i velká plemena psů, pro štěňata i dospělé psy. Hovězí kopyta  pomáhají štěňatům při výměně zubů. Pamlsky jsou očištěny od nečistot. Neobsahují téměř žádnou vlhkost, proto je možné je skladovat i delší dobu. Pamlsky jsou odolné, vhodné na žvýkání. Vyrobeno bez barviv, konzervantů, dochucovadel a jiných látek, které nemají ve zdravých pamlscích co dělat. 

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.