Naše zboží

KERAMICKÉ KRMÍTKO NA PTÁKY S HÁČKEM

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Sleva: 25.05 %
Běžná cena: 2000,-
Ušetříte: 501,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Keramické krmítko pro ptáky z nemrznoucího šamotu. Přístupné ze všech stran

Výhody tohoto krmítka? Jednoznačně dostatečně velká váha, díky které bude krmítko stabilní a bude se do něho ptáčkům dobře nalétávat aniž by se houpalo. Proti-houpací opatření jsou dále také otvory po obvodu. Jsou dostatečně velké na to, aby přes ně na větrných místech šel vítr, neopíral se do krmítka a nerozhoupával ho. 

Na pověšení i postavení - Krmítko je univerzal - dodáváme ho s praktickým háčkem, díky kterému ho můžete pověsit na větvičku nebo jiné praktické místo. Ale určitě oceníte i podstavec na jeho spodní straně, díky kterému ho můžete také položit na parapet, starý pařez nebo kam se vám to zrovna bude hodit.

 

Mrazuvzdorné - Krmítko je glazované, ze šamotové hlíny. Můžete ho mít na zahrádce v létě i v zimě a nerozsype se vám. 

 

Nerušivá barva - Díky neutrálnímu barevnému provedení nebude rušit, ale oku lahodit

 

Velikost pítka je cca 20 cm x 16 cm. 

 

Specifikace keramického pítka

pítko v přírodních barvách

ze šamotové hlíny
pro venkovní použití

ruční umělecká práce

vyrobeno v ČR

 

 

 

 

 

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.