Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KRMÍTKO PRO PTÁČKY DOMEČEK AMANDA

Vaše cena: 1399,-
Bez DPH: 1156,-
Sleva: 22.28 %
Běžná cena: 1800,-
Ušetříte: 401,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Keramické krmítko pro ptáčky v přírodních barvách s praktickým zavěšením je věrohodnou chaloupkou pro ptačí obyvatele!

Udělejte radost ptáčkům hlavně v chladných zimních měsících, nějakou tou dobrou pochoutkou, kterou jednoduše nasypete do tohoto stylového keramického krmítka. Krmítko pro ptáčky v přírodních barvách je věrohodnou pohádkovou chaloupkou, která se stane krásnou ozdobou vaší zahrádky.

 

Specifikace keramického krmítka

 

kvalitní keramika

přírodní tmavé barvy

výška 18cm,šířka 17cm , dno ve tvaru misky

 

 

Pro domeček můžete vymyslet zajímavé umístění např. na vaši skalce, na parapetu, na kusu mrtvého dřeva a nebo ho pověsit na větev. Vaší představivosti se meze nekladou.

 

 

Spodní plocha domečku je rovná a bude tedy dostatečně stabilní na různém typu podkladu.

 

 

Ptačí krmítko je připraveno na pověšení - v jeho horní části na stříšce jsou dva otvory, kterým můžete protáhnout sisalový provázek nebo nějaký pěkný přírodní materiál a budkou ozdobit např. verandu. 

 

 

Většina z nás domeček věší např. na verandu, pod hustou korunu stromů nebo jej posadí na parapet a tedy je dvojitě chráněn proti nepřízni počasí. Pokud byste se ale rozhodli pro domeček najít místo v otevřené krajině, nemusíte se bát, že by v něm stála voda. Proto je dno opatřeno malými dirkami, aby voda která se dovnitř náhodou dostane, mohla jednoduše odtéci.

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.