Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

PÍTKO S MODRÝM DNEM A PTÁČKEM

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Pítko na položení s ptáčkem sedícím na hraně.

Keramické pítko ze šamotové hlíny zdobené sklem vypálené v plynové peci. Na okraji pítka sedí malý ptáček a naklání se, už aby se napil. Průměr cca pítka je 27 cm.

Odolává všem povětrnostním vlivům i během zimy. Toto pítko je určené k položení na vámi určené místo.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.