Naše zboží

PLAŠIČ PTÁKŮ - SET 3 DRAVCŮ

Vaše cena: 1344,-
Bez DPH: 1111,-
Sleva: 10.4 %
Běžná cena: 1500,-
Ušetříte: 156,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Maketa dravého ptáka odrazující menší ptactvo. Závěs je součástí balení.
PLAŠIČ PTÁKŮ - SET 3 DRAVCŮ
PLAŠIČ PTÁKŮ - SET 3 DRAVCŮ

AKCE - SET 3 dravců  - kovový, závěsný, s obratlíkem, celkem 3 plašiče trvalé hodnoty, které budete moci opakovaně rok co rok používat k plašení obtěžujícího ptactva. 

 

 • závěsné provedení je podstatně účinnější než běžně používané statické nálepky
 • i při velmi slabém větru dochází k pohybu siluety a navozuje tak pohyb dravce
 • silueta dravce je lehká a odolná proti povětrnostním vlivům
 • plašič se instaluje na problémová místa - podbytí, okap, stožár, antény atd.

 

 

Rozměr :

 

 • rozpětí křídel  385 mm
 • závěsný drát  420 mm

 

Rozměrově se jedná o nejuniverzálnější plašičku proti ptákům, kteří se nejběžněji pohybují kolem obydlí. Zároveň je to také nejprodávanější model z naší nabídky. Vlaštovky, jiřičky a další drobné ptáky přejde chuť na nálety zvlášť pokud použijete sérii těchto maket. Volným otáčením bude takový set viditelný z různých úhlů a neunikne tak pozornosti žádného vetřelce. Použití více maket, které budou viditelné zároveň rapidně zvýšíte účinnost plašiče.

 

Jedná se o chytré pasivní plašice, které jsou šetrné a ohleduplné ke svému okolí. Ptáky nijak neohrožují, vás neobtěžují otravnými zvuky. Jedná se o geniálně jednoduché řešení, které samozřejmě nemusí být jediné. Každopádně pokud se chystáte zatočit se škodami které vám ptáci způsobují, bude právě toto vhodným prvním krokem a možná i definitivním.

 

Materiál, použitý nástřik, nerezový závěs - na žádném detailu se nešetřilo. Tento plašič je pomocníkem s trvalou hodnotou. Nezrezne, nezplesniví, je každoročně opakovaně použitelný. Velkou výhodou je i to, že se obejde zcela bez elektroniky, což plně eliminuje možnou poruchovost, kterou trpí složitější a dražší konkurenční výrobky.

 

Výrobek který máte před sebou se zavěšuje na kovový drát jež je součástí balení. Kromě již zmiňované výhody - volnému, hladkému otáčení, které zajišťuje obratlík je zde ještě jedna neméně významná vlastnost, kterou ocení každý, kdo si tuto pomůcku zakoupí. Pokud se rozhodnete pro použití pod střechou, bude kovová maketa přesně na vámi určeném místě. Nehrozí tedy, že by větší poryv větru způsobil odfouknutí, obouchávání zdi nebo omítky, jako by tomu bylo u závěsu z provázku nebo vlasce. Přitom drát který je použitý je bez nástřiku, tudíž nepůsobí ani žádným rušivým dojmem.

 

Materiál: 

 • silueta dravce - kov
 • závěsný drát na pověšení - nerez
 • otočná karabina, proti ukroucení - kov

 

Barva: černá

 

Povrchová úprava (KOMAXIT):

 • nanášení práškové barvy na povrch se provádí elektrostaticky
 • barva se vytvrzuje ve vypalovací peci při teplotě 200 °C
 • vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům
 • barevná stálost při UV záření

 

 

 

POUŽITÍ ÚČINNOST DOPORUČENÍ
drobné ptactvo dostačující plně dostačující použití
vlaštovka dostačující plašič spolehlivě odradí vlaštovky od stavby hnízd na zdi domu
jiřička dostačující plašič spolehlivě odradí vlaštovky od stavby hnízd na zdi domu

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.