Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

PLAŠIČKA DRAVEC NA ŠTÍT STŘECHY

Vaše cena: 2999,-
Bez DPH: 2479,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Dravec, kterého lze snadno namontovat na štít střechy.
Výrobek určený ke kotvení na štít střechy. Úhel kotvení lze jednoduše nastavit. Tento výrobek lze tedy použít na jakoukoliv střechu. Žádné poškozování fasády. Maketu snadno připevníte a může začít plnit svůj účel.

Materiál: 
  • Makety dravců jsou vyrobeny z plastu, nemusíte mít tedy žádné obavy z rozbití či degradaci vlivem povětrnostních podmínek. Snadno se usazují, jelikož jsou uvnitř duté.

Popis:

  • kvalitně řemeslně zpracovaný výrobek
  • makety jsou vhodné v případech, kdy dochází k ničení zateplených fasád zejména datlovitými ptáky (datel, strakapoud, žluna)
  • dále je možné makety použít proti usedání a hnízdění ptáků na střechách a stavebních prvcích

Instalace:

  • instalace se provádí na základě posouzení členitosti objektu


Rozměr :

  • velikost - 450 mm x 190 mm
  • váha - 260 g
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.