PLAŠIČKA MAKETA SOKOLA S KOTVOU DO ZDI

Vaše cena: 2999,-
Bez DPH: 2479,-
Dostupnost: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Velká maketa sokola v životní velikosti s kotvením do zdi.
Výrobek určený ke kotvení do zdi. Jednoduchá instalace - držák se připevňuje pomocí šroubů.

Materiál: 
  • Makety dravců jsou vyrobeny z plastu, nemusíte mít tedy žádné obavy z rozbití či degradaci vlivem povětrnostních podmínek. Snadno se usazují, jelikož jsou uvnitř duté.

Popis:

  • kvalitně řemeslně zpracovaný výrobek
  • makety jsou vhodné v případech, kdy dochází k ničení zateplených fasád zejména datlovitými ptáky (datel, strakapoud, žluna)
  • dále je možné makety použít proti usedání a hnízdění ptáků na střechách a stavebních prvcích

Instalace:

  • instalace se provádí na základě posouzení členitosti objektu

 

Rozměr :

  • velikost - 450 mm x 190 mm
  • váha - 260 g
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.