BEDNOVÁ KLEC NA PTÁKY DŘEVĚNÁ 4BOX

Vaše cena: 15900,-
Bez DPH: 13141,-
Sleva: 47 %
Běžná cena: 30000,-
Ušetříte: 14100,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Bednová klec na ptactvo skládatelná, stohovatelná
 
Bednová klec na ptactvo skládatelná, stohovatelná
BEDNOVÁ KLEC NA PTÁKY DŘEVĚNÁ 4BOX

Variabilní, stohovatelná klec nejen pro exotické ptactvo, která lze rozšiřovat jak do výšky, tak i délky. Je možné k sobě dvě sestavy přirazit zády a nebo vytvořit další varianty dle vašich potřeb. Jednotlivé bedny jsou vyrobeny v ČR z kvalitního tvrdého dřeva.  Vše vyrobené tak, aby šly klece skládat a hezky lícovaly jedna na druhou.
Díky tomu není absolutně nutné nakupovat celé klecové stěny. Každý blok který na obrázku vidíte (každé patro) je samostatně. Pokud s takovými klecemi vyrážíte např. na cesty/výstavy, je to ideální řešení k transportu. Velikostí jsou ideální jak do menších kombíků, tak do nákladních aut. Na přenášení jsou i přesto, že jsou celodřevěné velmi lehké a unese je i žena.

 

 

Rozměry 1 boxu: 90x45x45 cm

Váha 1 boxu: 15kg

 


Jen pro ukázku: takto vypadá jeden dílec stavebnice. Jeden celý blok, který snadno postavíte na jiný stejný blok pod ním a nebo vedle.
Tato sestava obsahuje 4 celé bloky včetně trusníků.

 

Pro lepší ukázku jednotlivých detailů a popis vlastností najdete ale níže vše popsané na jednom kuse. Ještě jednou ale připomínáme, že koupí produktu obdržíte 4 celé bloky včetně montáže i dopravy zdarma.

 

 

Na těchto obrázcích je mimo jiné vidět i poctivé opracování všech hran a olištování boků. A to nejen z praktických, ale i estetických důvodů.
Podíváte-li se, jakým způsobem je uchycené pletivo, spatříte, že je z obou stran chráněno dřevěnými lištami. Ani z vnější strany ani ze strany vnitřní nikde okraje pletiva nevyčuhují. Nehrozí tak absolutně žádné zranění pro kohokoliv, kdo s klecí pracuje ani pro samotné obyvatele uvnitř.

Jak vidíte na obrázku i zadní stěna je z plného kvalitního materiálu a každé prkno je nikoliv nastřelené, ale prošroubované. Díky tomu nehrozí ani poškození při převozu, ale ani poškození v průběhu používání. Pokud pořizujete bednovou klec, předpokládá se, že se s ní bude často cestovat či manipulovat, v tomto případě je tedy celo-šroubovaná varianta jediná správná.


Dvířka jsou umístěna přesně ve středu klece, aby byla pravá i levná strana snadno přístupná. Zajištění dvířek je vyřešeno malou kličkou, aby byla tato součástka nejen snadno použitelná, ale v případě potřeby i snadno nahraditelná a koupitelná snad v každém obchodě s kutilskými potřebami.
Na detailu dvířek spatřujete již dříve zmiňované prošroubování každého dílu, díky čemuž se výrazně prodlužuje životnost klece. Proto je na to dbán takový důraz. Kromě toho ze stejného důvodu bylo i u takto malých dvířek použito páru kvalitních pantů.
Je to jeden ze dvou pohyblivých částí a protože k otevírání a zavírání bude docházet často, kvalitní panty tak zajistí, že se dvířka později nezkříží a budou se stále pohodlně používat. Samozřejmostí je přesnost výroby ale zároveň i dostatečná vůle, aby mohlo dřevo pracovat a vše i přesto fungovalo přesně jak má.Součástí stohovatelného boxu pro ptáky je samozřejmě i výsuvný trusník. Praktické provedení bez těžkých kovových součástí zajišťuje pohodlné a velmi snadné vysunutí i zasunutí bez zasekávání a samozřejmě navyšuje celkovou váhu výrobku, který tak zůstává stále snadno manipulovatelným.
Ve středu výsuvného šuplíku je stříbrné madlo, dostatečně velké pro pohodlný úchop a díky hladkému povrchu snadno udržovatelné.Madlo je další namáhaná součást, proto bylo opět zvoleno takové, které bylo možné prošroubovat dostatečným počtem vrutů - v tomto případě čtyřmi vruty.
Zde máme ještě jeden pohled na olištování hran, prošroubování každé sebemenší součásti a schování okrajů pletiva pod tyto lišty.


Níže uvedené obrázky dobře ilustrují, jak je možné jednotlivé boxy na sebe možné poskládat a jak jeden na druhý dokonale pasují. Na těchto obrázcích vidíte jeden možný způsob, jak jednotlivé kóje sesadit dohromady.

 Pokud se tedy rozhodntete pro koupi tohoto produktu, obdržíte:

 

  • 4x box včetně trusníku a příslušenství
  • jednotlivé boxy již smontované z dílny
  • dopravu po celé ČR a SK zdarma

 

Tento výrobek je tedy ideální jak pro soukromé drobné chovatele, tak celé spolky pořádající výstavy. V případě většího množství však počítejte s delší dodací lhůtou.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.