Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

NEZATEPLENÝ KURNÍK 1 - 10 SLEPIC

Vaše cena: 10599,-
Bez DPH: 8760,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Dřevěný nezateplený kurník je určený pro kapacitu 1 - 10 slepic. Uvnitř kurníku je 2 x bidlo a 3 x nosné hnízdo, schůdky a okénko.
Kód zboží:
 
Dřevěný nezateplený kurník je určený pro kapacitu 1 - 10 slepic. Uvnitř kurníku je 2 x bidlo a 3 x nosné hnízdo, schůdky a okénko.

Nezateplený dřevěný kurník pro kapacitu jedné až deset slepic je vhodný pro uzavřené prostory. Nezateplený kurník je vyroben z kvalitní dřevěné konstrukce s použitím smrkových hranolů s průřezem 6/6 nebo 6/4 cm. Jedná se o celo šroubovanou nebo celo dlabanou variantu rámu. Venkovní plášť palubky tl.=15-20 mm opět nerez vruty montované. Kurník je vybaven dvěma bidly, třemi nosnými hnízdy, schůdkami a větracím okénkem.

 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.