Naše zboží

NEZATEPLENÝ KURNÍK 1 - 10 SLEPIC

Vaše cena: 16900,-
Bez DPH: 13967,-
Sleva: 11.05 %
Běžná cena: 19000,-
Ušetříte: 2100,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Dřevěný nezateplený kurník je určený pro kapacitu 1 - 10 slepic. Uvnitř kurníku je 2 x bidlo a 3 x nosné hnízdo, schůdky a okénko. Kurník zevnitř viz.foto
 
Dřevěný nezateplený kurník je určený pro kapacitu 1 - 10 slepic. Uvnitř kurníku je 2 x bidlo a 3 x nosné hnízdo, schůdky a okénko. Kurník zevnitř viz.foto
NEZATEPLENÝ KURNÍK 1 - 10 SLEPIC
NEZATEPLENÝ KURNÍK 1 - 10 SLEPIC
NEZATEPLENÝ KURNÍK 1 - 10 SLEPIC
NEZATEPLENÝ KURNÍK 1 - 10 SLEPIC

Pro venkovní použití na zahradě nebo ve volném výběhu je určený tento zateplený kurník pro kapacitu jedné až deseti slepic, který je vyrobený z velmi kvalitních dřevěných smrkových hranolů s průřezem 6/6 nebo 6/4 cm. Jedná se o celošroubovanou nebo celodlabanou variantu rámu.

 

Pozor! Na obrázcích je varianta bez lepenkové střechy, ale vy obdržíte kurník s LEPENKOU na střeše.

 

Kurník pro 1-10 slepic - celkový pohled na kurník se zavřenými vstupy a výstupy


Kurník pro 1-10 slepic - pohled z boku na snáškové boxy

Venkovní plášť palubky tl.=15-20mm opět nerez vruty montované. Uprostřed sendviče polystyren 30-50mm. Vnitřní plášť MDF,OSB, PALUBKY. Zateplený kurník nabídne obyvatelům dostatek místa, disponuje dvěma bidly, třemi nosnými hnízdy, větracím okénkem a schůdky.

Rozměry - délka 130cm, výška 140cm, hloubka 100cm, váha 100kg


 

Pohled na tři snášková hnízda. Snáškové hnízdo je velmi důležité místo v každém kurníku. Jako nový majitel kurníku musíte myslet na to, jak budete vajíčka sbírat, ale nesmíte zapomínat, jak budete hnízda slepicím čistit a připravovat, aby byly pro nosnice pohodlné a bezpečné. 

  • snášková hnízda v tomto kurníku poskytují dostatek prostoru pro pohodlnou snášku
  • otevírací poklop z vnější strany vám umožní pohodlný sběr vajíček
  • díky snadnému přístupu zvrchu, bude čištění a desinfekce velmi pohodlné

Přední pohled na snáškové hnízda, boxy do kterých slepičky snáší vajíčka
Boční pohled na 3 boxy sloužících ke snášení vajíček
Vnitřní pohled do snáškových boxů
Pohodlné sbírání vajíček z kurníku zvenku
Jedno snáškové hnízdo pro slepice
Kurník pro 1-10 slepic - pohled do jednoho ze tří snáškových hnízd

Abychom zabránili vzlínání vlhkosti, kurník je od země izolován vyvýšení. Toto řešení zvlášť na vlhčích místech rovněž prodlouží životnost samotného slepičího příbytku. V případě že budete potřebovat po mnoha letech nožičky vyměnit, zvládnete to sami.

 

Součástí kompletu je také žebříček po kterém se budou slepičky ochotně dostávat do kurníku.

 

Pohled zespodu na nohy kurníku a jeho odsazení od země

 

Dvířka jsou standardně umístěna na levé straně kurníku. Otevírání zajišťují dva kvalitní panty a k uzavření slouží kovová klička.
Dvířka jsou umístěna v dolní polovině celého kurníku. V části, která je celá odkopitelná směrem nahoru, čímž se dostáváme k důležitému bodu a tím je čištění a údržba celého kurníčku.


 

Pokud se rozhodnete, že kurník přirazíte např. k nějaké stěně, určitě oceníte praktické čištění zepředu. Při čištění vás tedy nečeká nějaké nepohodlné vlézání dovnitř kurníku, ale vše vyčistíte snadno a rychle bez ohýbání hřbetu.

I tato vyklápěcí část je zajištěna kovovou kličkou.

 

Čím větší počet slepic, tím větší potřeba vzduchu. K tomu slouží okýnko ve vrchní části kurníku. Větrání není záležitost jen velkochovů, ale samozřejmě i malochovů. Nesprávné větrání totiž může vést k menší snůšce, v horším případě k plísním a parazitům v kurníku. Používejte okýnko a dbejte na to, aby se do kurníku dostal vzduch.


Nejjednodušší řešení jak odvětrat kurník je okénko, jehož ideální umístění je nahoře nad vchodem.


Jak vidíte na obrázku, větrací okénko je opatřeno kličkou a hlavně pletivem, přes které se nedostane žádný nezvaný host.

 

 

Pro maximální pohodlí pří úklidu lze doobjednt rameno držící výklopnou přední stěnu. Díky této drobné ale velice užitečné pomůcce, bude úklid příjemnou záležitostí.Co si můžete přiobjednat?

  • Rameno na zajištění přední stěny 399Kč
  • Kovový trusník za 990 Kč
  • Automacké otevírání dvířek za 3900 Kč (jak fungují el. dvířka?)
  • Bidla ve tvaru hranolů vám můžeme zdarma nahradit prkénky

 

Co ještě získáte zdarma

  • Montáž se provádí v dílně a pro vás je zdarma
  • Dovoz po celé republice je také zdarma

 

Co by vás ještě mělo zajímat

  • Kurník přijde hotový, stačí ho jen usadit na místo

 

 

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.