Přihlaste se k odběru našich článků, které pro vás píší naši specialisté, veterináři, nadšenci do světa zvířat. Ne častěji než jednou za 14 dnů se můžete těšit na novinky a možná i zajímavé neveřejné akce z naší nabídky.

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.
Přihlaste se k odběru našich článků
Přihlášeno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.

Medovníčky úplne inak

Už vás nebaví každý rok do kola piecť stále rovnaké medovníčky? Máte perfektný recept, dokážete urobiť prvotriedne cesto, zdobíte ako profesionál ale niečo tomu stále chýba? Zdobenie perníčkov, to už je len taká čerešnička na torte, ale správne začať! Vyberte si u nás vykrajovadlá, ktoré nikto nikdy nevidel, zvieratkové formičky, ktoré ostatným vyčarí úsmev na tvári! Ak ste milovníci mačičiek a psíkov, vyberte si z našej ponuky obyčajných či 3d formičiek. Vianočné a veľkonočné medovníčky predsa nemusia byť len o medovníčkach v tvare kapríka či veľkonočných vajíčok.
A čo potom? Potom už vám poprajeme pevnú ruku pri zdobení a ešte jednu dôležitú vec... aby boli medovníčky chutné a mäkké.

 


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.