Naše zboží

VÝBĚH PRO DRŮBEŽ

Vaše cena: 2499,-
Bez DPH: 2065,-
Sleva: 37.53 %
Běžná cena: 4000,-
Ušetříte: 1501,-
Dostupnost: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Praktické pletivo určené pro bezpečný výběh drůbeže a slepic je vyrobené z kvalitního pozinkovaného drátu.

Vysoce odolný výběh pro drůbež je vyrobený z kvalitního pozinkovaného plechu. Vzdálenost mezi svislými dráty je 150 milimetrů a počet vodorovných drátů je celkem 20. Celková výška pletiva je 140 centimetrů. Kvalitní zpracování zaručí bezpečný chov drůbeže a slepic. U výběhu pro slepice a drůbež nehrozí rozpletení. Prodejní cena je balení. Role 25m.

 

K tomuto pletivu lze z naší nabídky dokoupit sloupky i vzpěry.

 

Rozměry: 30x30x140 (cm)

Hmotnost: 17,80kg

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.