Naše zboží

KURNÍK S VÝBĚHEM PRO 5 - 15 SLEPIC

Vaše cena: 25990,-
Bez DPH: 21479,-
Sleva: 35.02 %
Běžná cena: 40000,-
Ušetříte: 14010,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Pro větší chovatele: dřevěný kurník s výběhem pro chov 5-15 slepic, oplocený, 3 snášedla zvenčí, možnost doobjednat zateplení, automatické zavirani
 
Pro větší chovatele: dřevěný kurník s výběhem pro chov 5-15 slepic, oplocený, 3 snášedla zvenčí, možnost doobjednat zateplení, automatické zavirani

Nepostradatelným doplňkem každého velkochovatele nebo většího domácího chovu drůbeže je tento kurník s výběhem, určený pro exteriéry. Kurník disponuje kapacitou pro 5 - 15 slepic. Uvnitř najdeme 2x bidlo, trusník 2 x schůdky.

Snášková hnízda umístěná vlevo-vpravo. Rozměr kurníku s výběhem je až 3m2. Kurník je proveden z masivní konstrukce smrk nohy mohou být vyrobeny z modřínu pro delší trvanlivost proti povětrnostním vlivům. Plášť smrk palubky 15-22 mm šroubované nerez vruty.

 

Proč zvolit právě kurník s výběhem? Vyřešíte tím jeden velký problém - zbytečné ztráty na krmivu tím, že kromě slepic krmíte i venkovní ptactvo. Je to další velmi malá a hlavně jednorázová investice, která se vám v dlouhodobém horizontu několika-násobně vrátí. Protože cenový rozdíl mezi kurníkem a kurníkem s výběhem je zanedbatlený. Díky výběhu můžete použít běžná krmítka i sofistiovanější krmičky, které budou oddělení od okolí. Zabráníte tím slétání ptáků a vyzobávání zrní, které je určeno pro slepice.

Celé to můžete dovézt k naprosté dokonalosti pokud si ke kurníku pořídíte rovnou nášlaplné krmíko. Tím zajistíte ochranu nejen před ptáky, ale i před hlodavci. Při kombinaci kurník s výběhem + nášlapné krmítko - můžete dosáhnout úspor na krmivu až 50%.

 

délka:2,2m, hloubka:1,3m výška:1,3m


 

Co si můžete přiobjednat?

  • Rameno na zajištění přední stěny 399Kč
  • Kovový trusník v ceně 1490 Kč
  • Automacké otevírání dvířek za 3900 Kč (jak fungují el. dvířka?)
  • Bidla ve tvaru hranolů vám můžeme zdarma nahradit prkýnky
  • Zateplení kurníku v ceně 1900 Kč

Co ještě získáte zdarma

  • Montáž se provádí v dílně a pro vás je zdarma
  • Dovoz po celé republice je také zdarma

Co by vás ještě mělo zajímat

  • Kurník přijde hotový, stačí ho jen usadit na místo
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.