Přihlaste se k odběru našich článků, které pro vás píší naši specialisté, veterináři, nadšenci do světa zvířat. Ne častěji než jednou za 14 dnů se můžete těšit na novinky a možná i zajímavé neveřejné akce z naší nabídky.

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.
Přihlaste se k odběru našich článků
Přihlášeno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.

Platinum

Základem pro kvalitní granule by mělo být čerstvé maso, vyzkoušejte právě tuto značku, u které obsah čerstvého masa přesahuje 70%! Čerstvé maso je základem všech receptur PLATINUM NATURAL, proto je často alternativou pro BARF. Holistická filozofie krmiva PLATINUM vychází z přirozené stravy volně žijících vlků uspokojí i toho nejnáročnějšího psa.  Revoluční způsob úpravy krmení a použití vstupních surovin nejvyšší kvality, umožnil zachování živin z čerstvých surovin. Grain free ­ bezlepková  receptura pro psy zatížené alergií.

15 kg balení je rozděleno do třech menších balíčků, což zajistí maximální čerstvost. Můžete tak nakoupit granule se slevou do zásoby i v případě, že máte malého pejska a nemusíte se bát, že krmivo ztratí na kvalitě. Balení budete otevírat postupně, jak bude třeba.

Nakupujte u nás, vybírerte si 2 a více balení v akci a nakupte s dopravou zdarma. Ještě nejste rozhodnuti? Rádi Vám pošleme vzorky. Za vzorečky u nás nezaplatíte ani korunu - buď vám je můžeme přidat zdarma k jiné objednávce, nebo Vám je pošleme pouze za cenu poštovného. Vyžádejte si je v našem eshopu. Kromě vzorečku můžete obdržet i plastovou odměrku k přesnému odměření denní dávky krmiva. Opět si vyžádejte v našem internetovém obchodě.


 


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.