Přihlaste se k odběru našich článků, které pro vás píší naši specialisté, veterináři, nadšenci do světa zvířat. Ne častěji než jednou za 14 dnů se můžete těšit na novinky a možná i zajímavé neveřejné akce z naší nabídky.

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.
Přihlaste se k odběru našich článků
Přihlášeno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.

First Mate

Historie granulí First Mate

First Mate je vynikající krmivo z rukou Mika Floriana, majitele firmy FirstMate Petfoods. Jsou to granule, které jsou charakteristické použitím rybí moučky a rybího oleje.

Mike Florian si všiml, krásné srsti a dobré vitality psů, kteří žili na rybích farmách. Spolu s nutričními pracovníky, veterináři a chovateli se rozhodl rybí moučky použít jako základ pro své krmivo a recepturu upravil tak, aby vyhovovala pejskům v jakémkoliv věku. Tak bylo krmivo First Mate na světě.

First Mate pro své krmivo vybral sleňové moučky, které jsou ze všdch mouček nejdražší, ale také nejkvalitnější. Mají nejvyšší hladinu bílkovin a nejnižší koncentraci popelovin.

Výsledky se dostavily a reference chovatelů potvrzují vynikající výsledky.

 

Čím jsou First Mate unikátní?

 

Unikátem při výrobě granulí je použití VIS Technology-Vacuum infusion systém. Je to unikátní systém, který umožňuje vstřikování veškerých vitamínů, minerálních látek a tuků do granule, nikoliv na povrch. Tím je zabráněno oxidaci či případnému žluknutí.
Správný poměr nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, jejichž zdrojem je především ryba, přináší blahodárný účinek zejména pro alergická zvířata. Pomáhá při problémech se záněty kůže, srsti, uší, působí proti zvýšenému krevnímu tlaku, arytmiím, koronárním onemocněním. Pomáhá rozvoji sítnice a zrakového centra v oblasti mozku, napomáhá v zabraňování rozvinutí nádorů.
Systém postupného odvalování SPO. Granule po sežrání a napití vody nenabobtná. Tím pádem se snižuje nebezpečí torze žaludku.
Aktivní enzymy ulehčují trávení, rovněž napomáhají k lepší stravitelnosti. Stravitelnost granulí FirstMate dosahuje až 94%.
Ve všech variantách krmiva je použit zdroj organicky vázaného vápníku.
Laktobacilus acidofilus – podporuje střevní mikroflóru, nepřímo pomáhá i trávení, vytváří nepřirozené prostředí pro původce střevních onemocnění.
Extrakt ze žraločí chrupavky, korýšů a měkýšů je ideálním zdrojem kloubní výživy.

 

 


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.