Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

Pronature

Pronature je značka kvalitního krmiva pro psy jehož fylozofie je naprosto jednoduchá - být pozorný k potřebám zvířat. Životní styl našich mazlíčků se v posledních sto letech rapidně změnil , ale to neznamená, že se změnili jejich potřeby.


Proč vybrat granule Pronature?

Díky skvělému poměru kvalita/cena. Krmivo obsahuje vysoký podíl živočišných mouček. Nejproblémovější zdroje bílkovin jako sója, kukuřice pšenice (na které bývají pejskové citliví) byly nahrazeny rýží, ječmenem a ovsem. Díky této změně je krmivo mnohem lépe stravitelné.

Proč jsou tyto ingredience lepší alternativou?   


Blíže ke složení

Oves pomáhá předcházet onemocnění srdce a kardiovaskulárnímu onemocnění , snižuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva , snižuje hladinu glukózy v krvi o diabetiky , pomáhá léčit kožní onemocnění, záněty a svědění , deprese , vyčerpání , nespavost , neuralgie
Rýže obsahuje vysoce stravitelné sacharidy, které stimulují chuť k jídlu a snižuje potravinové alergie u některých psů
Ječmen poskytuje vynikající zdroj bílkovin , snižuje riziko kardiovaskulárních chorob a špatný LDL cholesterol , obsahuje isoflavony , antioxidační sloučeniny rostlin , snižuje krevní tlak a riziko rakoviny


Společnost, která krmivo vyrnábí, byla založena v roce 1969 v Quebecu a v roce 1994 vstoupila na světový trh.
Tři obchodní značky Pronature, 1st Choice a Eureka jsou exportovány do více než třiceti zemí světa.
V současné době se PLB podílí se 16,3% na celkovém exportu kanadských krmiv.
Výrobní podmínky předčí standardy AAFCO (americká asociace úřední kontroly krmiv) a CVMA (kanadská asociace veterinární medicíny).
Výrobce PLB International zaručuje vysokou kvalitu vyrobených krmiv dodržováním HACCP - systému kontroly kritických bodů při výrobě.

Pronature nabízíme za skvělé ceny už od 1 pytle. Objednejte 2 a více pytlů najednou a my Vám úsporu práce a energie promítneme do ceny formou slevy - dopravy zdarma!


 


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.