Naše zboží

Zateplené psí boudy

Nikdy nevíte, jaká přijde zima. Proč se tedy na chladné počasí nepřipravit včas! Jak vybírat boudu, aby perfektně plnila účel? Jedním z nejdůležitějších parametrů je tloušťka zateplení. I samotná tloušťka materiálu, z kterého jsou boudy vyrobené, má na výsledný efekt zateplení vliv. Spolu s dalšími doplňky jako nylonovými či polystyrenovými termo-izolačními materiály lze dosáhnout takového zateplení, že jsou jiné aktivní prvky zbytečné.
Při výběru boudy je třeba komplexní pohled. Na jednu stranu je skvělé dokonalé zaizolování stěn, ale pokud bude teplo unikat střechou, dvířky, podlážkou, nebude to nic platné. 

Jestliže jste si vybrali boudičku, jejíž vnitřek je dostatečně utěsněný, zkuste se zamyslet ještě nad dalšími pasivními prvky. Pořiďte do boudy pořádnou podestýlku, připevněte do dveřního otvoru clonu (stačí z obyčejného pvc), pokud není bouda vyvýšená, podložte ji a nebo připevněte pomocné nožky alespoň 2cm vysoké. 

A hlavně - vybírejte takovou boudu, která odpovídá velikosti pejska. V boudičce, která bude akorát, se bude pejskovi nejen pohodlně odpočívat a přitom bude schopen si uvnitř snáze udržet teplo.

Malá zateplená bouda pro psy. Kompletní, připravená k okamžitému použití.

ZATEPLENÁ BOUDA PRO PSA MALÁ

Malá zateplená bouda pro psy. Kompletní, připravená k okamžitému použití.

Malá zateplená bouda pro psy. Kompletní, připravená k okamžitému použití.

Skladem
1 ks

7999,-

10000,-

 


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.