Naše zboží

Earthborn Holistic

Earthborn Holistic je špičkové krmivo pro psy. Při výrobě byly použity ty nejvalitnější suroviny. Na našem trhu ho seženete již třetím rokem a tak již řada chovatelů potvrzuje jedinečnost tohoto krmiva.  Značka Earthborn Holistic ® již ve svém názvu symbolizuje zcela nový přístup k výživě psů všech plemen a každého věku.

Earthborn je značkou krumiva pro psy od výrobce osvědčené značky PRO PAC ® vyrobená z nejkvalitnějších přírodních surovin
Earthborn Holistic nabízí přírodní – holistický přístup k výživě. Svým jedinečným složením příznivě přispívá k celkovému zdraví, fyzické a psychické pohodě a dlouhému plnohodnotnému životu vašeho psa. Obsahuje nejlepší přírodně stravitelné bílkoviny, ovoce, zeleninu a spolu s přesnou směsí vitamínů a minerálních látek podporuje imunitní systém.
Každá ingredience byla vybrána zcela účelově tak, aby krmivo poskytovalo výživu vašemu pejskovi zcela přirozenou cestou a aby se pejskové do jeho chuti zamilovali. Krmiva Earthborn Holistic obsahují omega 6 a omega 3 mastné kyseliny, které jsou životně důležité pro imunitní a nervový systém a současně podporují zdravou kůži a srst
Pojem "holistický" znamená "celostní", což v tomto případě znamená komplexní a vyváženou stravu s ohledem na původ psů jako divokých šelem, jejichž DNA a zažívací systém se za staletí domestikace nezměnil. Holistický přístup se dívá na zvíře jako na celek, ve kterém jsou důležité všechny jeho součásti – pokud nefunguje jedna součást, nemůže fungovat dobře ani celek - a zdůrazňuje péči o sebe sama prostřednictvím zdravé výživy, zdravého spánku a pobytu na čerstvém vzduchu. Péči o sebe sama musíme v případě zvířete chápat tak, že je za předpokladu výše zmíněných podnětů tělo zvířete schopné se samo o sobě vypořádat s různými chorobami. Podstatou holistického přístupu je souznění ve známé frázi – ve zdravém těle, zdravý duch. Z medicínckého hlediska se holistický přístup orientuje na prevenci – opět známá fráze – prevence je lepší než péče.

Granule Earthborn se vyrábějí v řadách pro štěňata, dospělé i staré psy. Taktéž bylo myšleno na pestrost bílkovin a tak v krmivu naleznete maso z kuřete, krůty či různých druhů ryb. Více alternativ je řešením pro pejsky, kteří jsou citlivější na určitý druh masa.

 


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.